Atmaksas Politika

Mums ir 14 dienu atgriešanas politika, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu atgriešanu.

Lai prece būtu piemērota atgriešanai, tai jābūt tādā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietot vai nelietot, ar etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanu, varat sazināties ar mums info@pandacosmetics.eu. Ja produkta atgriešana tiks apstiprināta, mēs nosūtīsim jums atgriešanas nosūtīšanas etiķeti, kā arī norādījumus par to, kā un kur nosūtīt jūsu paku. Preces, kas mums nosūtītas atpakaļ, iepriekš nepieprasot atgriešanu, netiks pieņemtas.

Jebkuru jautājumu par atgriešanu vienmēr varat sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@pandacosmetics.eu


Bojājumi un problēmas
Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu saņemšanas punktu un novēršanu ar mums, un pirms tam ir bojāta, vai ja saņemat nepareizu preci, lai mēs varētu izvērtēt problēmu un to labot.


Izņēmumi / neatgriežamas preces
Noteiktu veidu preces nevar atgriezt, piemēram, preces, kas ātri bojājas (piemēram, pārtika, ziedi vai augi), pielāgotus preces (piemēram, īpašus pasūtījumus vai personalizētas preces) un personīgās higiēnas preces (piemēram, skaistumkopšanas preces). Mēs nepieņemam arī bīstamu materiālus, uzliesmojošu šķidrumu vai gāzu atgriešanu. Lūdzu, pareizi, jau jums ir jautājumi vai neskaidrības par jūsu konkrēto preci.

Diemžēl mēs nevaram pieņemt atpakaļ izpārdošanas preces, vai dāvanas kartes.


Apmaiņa
Ātrākais veids, kā nodrošināt, ka saņemat to, ko vēlaties, ir atgriezt esošo preci un, tiklīdz atgriešana ir pieņemta, pārdodiet jauno preci.


Atmaksas
Mēs jums paziņosim, kad būsim saņēmuši un pārbaudītuši produktu, un informēsim Jūs, vai atmaksa ir apstiprināta vai nē. Ja tas tiks apstiprināts, jūs automātiski saņemsit atmaksu, izmantojot sākotnējo kulu veidu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka var paiet zināms laiks, līdzi arī jūsu banka vai kredītkartes izsniedzējs apstrādās un publicēs atmaksu.